Kim Jesteśmy?

Jesteśmy profesjonalistami, którzy połączyli siły żeby dostarczać naszym klientom najwyższej klasy usług związanych z projektowaniem graficznym i kreacją wizerunku marki. Nasze studio graficzne specjalizuje się w realizowaniu projektów na potrzeby kampanii brandingowych, utrwalaniu wizerunku marki oraz przygotowujemy projekty i realizujemy produkcję opakowań. Z łatwością nawiązujemy współpracę z dużymi agencjami reklamowymi jak i z indywidualnymi klientami. Mamy wszystko czego potrzebuje twój biznes, żeby wyróżnić się na tle konkurencji.

Perfekcjonizm.

Nie ograniczamy się pod żadnym aspektem, pracujac z nami masz do dyspozycji jedne z najlepszych kontaktów w branży. Jeżeli zależy tobie na jakości i kreatywnym podejściu trafiłeś pod właściwy adres. Napisz do nas jeśli chcesz się umówić na spotkanie.

Spotkanie podstawa naszej pracy. To na nim poznajemy się i ustalamy warunki współpracy. Ten biznes wymaga indywidualnego podejścia i przejrzystości. Wszystko po to żebyśmy siebie zrozumieli od momentu kiedy tylko zaczniemy współpracę.

Kiedy poznamy zakres projektu i uzgodnimy szczegóły związane z zakresem prac przygotowujemy ofertę. Każdy projekt jest wyceniany indywidualnie i pod kątem jego specyfiki oraz celu. Nasza ekspertyza to efekt negocjacji i porozumienia i wynika z wnikliwej analizy przedstawionego projektu. Jesteśmy elastyczni i otwarci na różne modele współpracy.

Projekty są prowadzone w naszym studiu w oparciu o ustalony terminarz działań. Klient jest zaangażowany w każdą fazę projektu w taki sposób żeby zawsze miał pełną kontrolę i wiedzę na temat kierunku prowadzonych działań. Wypracowaliśmy bardzo przyjazną metodę pracy co pozwala na maksymalną elastyczność i dosyć rozbudowany proces decyzyjny. Ostatecznie satysfakcja klienta jest dla nas najważniejsza.

Po zakończeniu prac przygotowujemy pełną dokumentację do projektu. Przekazujemy materiały, do których klient nabył prawa autorskie, które wynikają z podpisanej umowy. Dodatkowo na większość naszych prac udzielamy rocznej umowy gwarancyjnej.

100
Zakończonych projektów
250
Facebook followers
1000
Behance followers
3
Kaw dziennie