cytat – rozpoznać potrzebę

By 03/16/2015cytaty

Cytat od designie z naszego studia

“Recognizing the need is the primary condition for design.”

Follow our blog with Bloglovin

design quote on need Charles_Eames

Małe zmiany odnośnie naszych cytatów

Ostatnio jesteśmy przygwożdżeni ilością pracy co jest oczywiście bardzo nobilitujące ale nie mamy wystarczająco dużo czasu żeby publikować codziennie ciekawe cytaty. Przygotowujemy także aktualizacje do naszego portfolio więc jeszcze w tym tygodniu zarówno na naszym blogu jak i naszym portfolio pojawi się sporo nowości.

Postanowiliśmy więc nieco zmienić częstotliwość publikowania interesujących cytatów z dziedzin designu. Żeby za to wynagrodzić wszystkim tym, którzy podłapali już bakcyla fakt że będzie ich zwyczajnie mniej. Wprowadzimy dwie zmiany jakościowe. Po pierwsze każdy cytat będzie podpisany wzmianką o autorze wraz z linkiem do pełnej biografii. Po drugie każdy nasz plakat będziemy starali się tak projektować żeby ilustrował on osbowość twórcy cytatu.

Jednym słowem będzie to wspaniałe miejsce na poszerzenie swojej wiedzy i znajomści szeroko rozumianego świata designu.

Charles Eames

———
Charles Ormond Eames, Jr (1907–1978) and Bernice Alexandra „Ray” (née Kaiser) Eames (1912–1988) /ˈiːmz/ were American designers who worked in and made major contributions to modern architecture and furniture. They also worked in the fields of industrial and graphic design, fine art and film.

For more detailed information please visit the link below:
more info on Charles Eames

Leave a Reply

5 × 3 =