That English Place
That English Place
That English Place
That English Place
That English Place

Całkiem niedawno mieliśmy przyjemność zrealizować bardzo ciekawy projekt dla Sandry Oaxley, Brytyjki na stałę mieszkającej w Gdyni. That English Place to na pierwszy rzut oka zwyczajna kawiarnia. W tym miejscu jest jednak dużo więcej magii niż może się wydawać.

Projekt był o tyle ciekawy, że główną ideą tego miejsca było stworzenie na wskroś brytyjskiego lokalu w Gdyni dla ludzi mówiących na codzień po angielsku. Tak to jest naprawdę niesamowite ale Sandra bardzo chciała przenieść kawałek domu do Polski. Dlatego oficjalnie w lokalu porozumiewamy się po Angielsku i tak też wszystko począwszy od kawy na wystroju kończąc ma być po prostu Wielką Brytanią w pigułce.

Z kąd taki pomysł? Otóż jak się okazuje w trójmieście mieszka wielu brytyjczyków i tak jak Polacy na emigracji tęsknią za przysłowiowym schabowym tak Sandra i jej przyjaciele bardzo chcą poczuć się chociaż odrobinę jak u siebie w domu. I tak zrodził się pomysł „That English Place”.

Ważnym aspektem tego miejsca jest jego rola jako w zasadzie pomostu kulturowego i tak też Gdynianie głodni pysznego ciasta i kawy mają niesamowitą okazję podszlifować swój język i otrzaskać się nieco z kulturą brytyjską. A co ciekawe Sandra idzie krok dalej i oferuje szereg kursów językowych i lekcji języka od tych najbardziej podstawowych do nawet bardzo zaawansowanych i wyespecjalizowanych dla konkretnych branż.

Rolą naszego studia było połęczenie tych idei w spójną smakowitą całość pamiętając o tym, że na końcu to będzie kawiarnia i multikulturowe miejsce w Gdyni. I tak powstała ta realizacja. Jak chcecie przekonać się sami jak jest w „That English Place” więcej informacji znajdziecie o tym lokalu tutaj:

That English Place

Pyszna kawa i wspaniałe ciacho czeka na każdego przybysza, a tymczasem zapraszamy do zapoznania się z Case Study tej naprawdę ciekawej realizacji.

That English Place
That English Place
That English Place